Ανανέωση ιστοσελίδας
ms-office.gr > Forum > Microsoft Access > Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις > [ Ερωτήματα ] ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΘΡΟΙΣΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΠΙΝΑΚΑ

Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις Access + VBA... Εδώ δεν υπάρχουν όρια!

Απάντηση στο θέμα

 

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 21-07-15, 20:25
Super Moderator
Όνομα: ΓΙΩΡΓΟΣ
Έκδοση λογισμικού Office: Ms-Office 2010, Ms-Office 2013, Ms-Office 2016, Ms-Office 365
Γλώσσα λογισμικού Office: Ελληνική, Αγγλική
 
Εγγραφή: 14-01-2014
Μηνύματα: 234
Προεπιλογή

Καλησπέρα και από εμένα!!!

Αγαπητή Αλεξάνδρα θα σου πρότεινα να πάρεις στα σοβαρά τις υποδείξεις του κου Σπύρου αν θέλεις να κάνεις μια εφαρμογή που να έχει και μέλλον, γιατί έχει δίκιο και θα το καταλάβεις και εσύ στην συνέχεια.

Παρόλα ταύτα δες το συνημμένο.
Συνημμένα Αρχεία
Τύπος Αρχείου: accdb ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ.accdb (504,0 KB, 37 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 22-07-15, 09:57
Όνομα: Αλεξανδρα
Έκδοση λογισμικού Office: Ms-Office 2010
Γλώσσα λογισμικού Office: Ελληνική
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 33
Προεπιλογή

Καλημέρα!!! Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.. Καταλαβαίνω τι λέτε παρ' όλα αυτά λόγω της απειρίας μου δεν μπορώ να κάνω λειτουργικό μια βάση δεδομένων όπως μου υπέδειξε ο κος Σπύρος...Ίσως γι αυτό που θέλω δεν έπρεπε να απευθυνθώ στην access και να κάνω ένα excel..Γιατί και ο κος Σπύρος μου είπε ότι να παίρνω την καρτέλα του κάθε πελάτη με ερώτημα και αυτό δεν είναι σωστό.. Όποτε έχω πελαγώσει!!

Όπως και να έχει σας ευχαριστώ πολύ!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε απαντήσεις
Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

Ο κώδικας ΒΒ είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are εκτός λειτουργίας
Pingbacks are εκτός λειτουργίας
Refbacks are εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα

Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Αναζήτηση σε πίνακα και εμφάνιση σε φόρμα leeperik Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 2 18-03-16 11:45
Δημιουργία περιοχών με «εμφάνιση» πίνακα. Spirosgr Excel - Tips & Tricks 0 05-09-15 18:57
[ Φόρμες ] Εμφάνιση σε φόρμα εγγραφή από άλλο πίνακα. octapus Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 8 12-12-13 07:05
[Συναρτήσεις] Συνάρτηση υπολογισμού μερικού αθροίσματος George R Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 13 02-07-13 06:22
[ Φόρμες ] Αποθήκευση ενός πεδίου αθροίσματος σε άλλο πεδίο !!! artchrist73 Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 3 11-04-13 06:32


Η ώρα είναι 20:27.