Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 02-09-11, 20:48
Lefteris
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλους.

Χρήστο,με το να λές συνέχεια ευχαριστώ, είναι μέν ευγενικό, αλλά δεν είναι το ζητούμενο.

Το ζητούμενο είναι:

1) Να είσαι όσο το δυνατόν πιό ακριβής στο τι ζητάς.
2) Να προσπαθείς να κατανοήσεις την λογική των παραδειγμάτων που σου δίνονται(όπως καίεγώ, σου έχω ξαναπεί.
3)Σου ξαναείπα, πως μπλέκεσαι με πολλά πράγματα συγχρόνως και τελικά...δεν βγάζεις κανένα αποτέλεσμα. Πώς γίνεται να ξεκινάς ένα θέμα τώρα, να το παρατάς!! για κανένα μήνα...και να ξαναγυρνάς πάλι πίσω.. και πάλι τα ίδια! Δεν καταλαβαίνω..
4) Να δείχνεις ότι παρουσιάζεις κάποια βελτίωση μέρα με την μέρα, πράγμα που εσύ δεν μας το δείχνεις.

Δεν μου είναι ευχάριστο να σου γράφω αυτές τις παρατηρήσεις, είμαι σίγουρος πώς και για τον Τάσο, το ίδιο ισχύει.
Έτοιμες λύσεις δεν μου αρέσει να δίνω(Όπως σου είχε πεί και ο Θανάσης σς παρόμοιο θέμα).και ούτε να παίρνω

Προσπαθώ, απόψε, να το κάνω(επειδή, μάλλον είσαι στεναχωρημένος) με το συνημμένο μου, αλλά είναι πολύ-πολυ απλό φίλε μου. Μία αντιγραφή-επικόλληση χρειάζεται.
Κατά την γνώμη μου, ξεκίνα με πιό απλά πράγματα, που να μπορείς να τα διαχειριστείς μέχρι ένα σημείο και μετά ζήτα βοήθεια.

Συγνώμη για την μακρυγορία μου.

Καλό βράδυ σε όλους.
Συνημμένα Αρχεία
Τύπος Αρχείου: xls Βιβλίο Αγωγών (Ημερομηνία)!!!(3) και Τέλος....xls (79,0 KB, 36 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση