Θέμα: Συναρτήσεις Χρονόμετρο στο excel..

Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 18-04-17, 19:21
Γιαννης Παπαδόπουλος Ο χρήστης Γιαννης Παπαδόπουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Όνομα: Γιαννης
Έκδοση λογισμικού Office: Ms-Office 2007
Γλώσσα λογισμικού Office: Ελληνική
 
Εγγραφή: 17-05-2016
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή

Κύριε Σπύρο σας ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση. Θα το προσπαθήσω. Και το λέω αυτό διότι ναι μεν έφτιαξα αυτό το πρόγραμμα αλλά δεν έχω καταλάβει κάποια βασικά πράγματα όπως πχ τι είναι .xlsm, exe και κάτι τέτοια που ξέρω ότι υπάρχουν αλλά δεν ξέρω τι κάνουν. Επίσης δεν αντιλαμβάνομαι την διαφορά σε αυτό που λέμε φύλο ή βιβλίο στο Excel και αυτά είναι πράγματα που πρέπει σιγά – σιγά να τα μάθω και για να τα χειρίζομαι, διότι το συγκεκριμένο πρόγραμμα αρχίζει και παραγίνεται μεγάλο για να είναι μόνο σε ένα φύλλο. Ορατά ο κατάλογος με τις 900 περίπου καταχωρίσεις (και που ολοένα θα αυξάνει) σε αστέρια και αντικείμενα του βαθέως ουρανού, θα πρέπει να είναι σε διαφορετικό φύλλο, καθώς επίσης και η μελλοντική επέκταση του προγράμματος που θα μετατρέπει τα αριθμητικά δεδομένα σε παλμούς για να κινούν βηματοδοτικά μοτέρ ώστε το τηλεσκόπιο από μόνο του να κινείται από στόχο σε στόχο.
Τα παραπάνω τα γράφω διότι δεν θέλω, αν δείτε ότι η απάντηση μου καθυστερεί, να νομίσετε ότι αδιαφόρησα για τον κόπο σας. Θα το παλέψω και θα σας απαντήσω, ή μάλλον θα σας ξανά ενοχλήσω αν δεν το καταφέρω με πιο συγκεκριμένες απορίες. Και πάλι σας ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση